آموزش آسان انگليسي  به فارسي 

روشهاي خريد  آموزش رباتیک برای دانش آموزان آموزش انگلیسی در ماشین و مسافرت   100 بازي آموزشي انگليسي  آسان  

آموزشگاه رباتیک

 

   آموزش آسان انگليسي    در  هشت سي دي  كد: S 131  قابل استفاده در کامپیوتر

Easy   English

آموزش انگليسي به زبان ساده .  بهترين  و آسانترين روش براي شروع آموزش زبان انگليسي .آموزش روان و قابل درك زبان انگليسي براي همه در سطح مبتدي و متوسط .  .آموزش آسان زبان انگليسي .   شامل آموزش مقدماتي زبان  NEW  INTERCHANGE به فارسي با توضيحات كامل شامل آموزش دروس - ترجمه دروس - آموزش گرامر - حل تمرينات و توضيحات فارسي - فيلم آموزشي دروس به همراه متن انگليسي و ترجمه فارسي. ترجمه مهندس صالحي . بعلاوه آموزش كامل صوتي و تصويري زبان انگليسي  ROSETTA  STONE   . بعلاوه  آموزش قدم به قدم انگليسي به فارسي با ترجمه و گويش لغت به لغت و جمله به جمله  با توضيحات كامل . بعلاوه  آموزش 1500 لغت اساسي زبان انگليسي با تلفظ و نمايش لغات . بعلاوه آموزش مكالمات روزمره انگليسي به فارسي در مكانها و موقعيتهاي مختلف و تفكيك شده . بعلاوه آموزش مكالمات عمومي و كاربردي براي مكانها و موقعيتهاي مختلف به همراه متن انگليسي و ترجمه فارسي.

*آموزش مقدماتي و متوسط زبان انگليسي  *  آموزش درك مطلب زبان انگليسي * آموزش گرامر زبان انگليسي به زبان ساده * آموزش آسان مكالمه زبان انگليسي * آموزش زبان بصورت صوتي و تصويري . * آموزش زبان انگليسي با كمترين هزينه و كمترين صرف زمان ازمبتدي تا متوسط براي همه . * خودآموز زبان انگليسي به زبان ساده.

 قابل استفاده براي همه سنين از مبتدي تا پيشرفته .  آموزش گام به گام  انگليسي   از قدم اول تا قدم آخر . فراگيري زبانها با ترجمه لغت به لغت و جمله به جمله به فارسي .  همراه با متن كامل كتاب درسي و شامل بيش از 3000 عبارت و اصطلاحات روزمره و كاربردي .  آموزش بصورت صوتي  MP3   و متني  مولتي مديا . به همراه دوره مكمل پيمزلر و دوره مكمل رزتا استون .  راه برويد . رانندگي كنيد . كار منزل را انجام دهيد . ورزش كنيد و حتي استراحت كنيد و همزمان با كمك زبان فارسي زبان خارجي بياموزيد.  آموزش شنيداري زبان بصورت MP3  قابل استفاده در كامپيوتر . دستگاههاي پخش خانگي . پخش ماشين و همچنين قابل كپي  در موبايل به همراه متون تصويري دروس.    روش آموزش به اينگونه است كه ابتدا عبارت مربوطه به زبان خارجي با تلفظ دقيق گفته شده و سپس بلافاصله معناي فارسي آن عبارت نيز توسط گوينده فارسي زبان بيان مي شود . به همراه آموزش متني زبان  مورد نظر  بصورت گام به گام .  متن كامل اين مجموعه مكالمات بصورت يك كتاب الكترونيكي شامل متن كامل عبارات زبان خارجي همراه با ترجمه دقيق فارسي .  يادگيري زبانهاي خارجي به كمك زبان مادري فارسي و با الگوي روش موفق خانم رزتا استون كه آسانترين  و كوتاهترين زمان روش فراگيري زبان را مهيا نموده است . یادگیری بیش از بیست زبان زنده دنیا را براساس تکنیک یادگیری شنیداری خانم رزتا استون به صورت فایل های صوتی mp3  ارائه شده است . درس ها به صورت صوتی به فرمت فایل های mp3 با کیفیت عالی و قابل کپی به هر وسیله پخش فایل mp3 از قبیل موبایل و یا mp3 Player های پرتابل می باشند. هر دستگاه پخش سی دی خانگی یا اتومبیل که قابلیت پخش موزیک های mp3 را داشته باشد می تواند این فایل های درسی را نیز پخش کند. همچنين بيان دروس مطرح شده بصورت مولتي مديا  و صوتي و تصويري به همراه تمرينات پرسشي و  خودآموز دروس بصورت تصويري . بیش از هشت هزار کلمه و جمله و عبارت و اصطلاح اساسی زبان خارجی مقصد به صورت متوالی و با تلفظ دقیق زبان مربوطه توسط شخص بومی آن زبان تلفظ می شود. با این ویژگی که قبل از گفتن هر کلمه ابتدا معنای فارسی آن گفته می شود و سپس کلمه یا عبارت به زبان بیگانه تلفظ می شود. به این ترتیب زبان آموز به هیچ وجه نگران نفهمیدن معنای کلمه ای نخواهد بود چرا که قبل از آن به زبان فارسی معنای جمله ای که قرار است گفته شود برایش ارائه می گردد و او از طریق شنیدن با تلفظ و نحوه استفاده از کلمات در جمله به شکل های مختلف آشنا میشود. برای آموزش یک کلمه از آن در بخش های مختلف جمله و در موقعیت های متفاوت استفاده می شود و در نتیجه بعد از چند ساعت گوش سپردن به درس ها تک تک جملات و کلمات در ذهن شما به صورت ماندگار و دائمی ثبت شده و ملکه ذهن شما خواهند شد.  آموزش گرامر دروس بصوت كتب الكترونيكي جهت شناخت اصول جمله سازي زبان مربوطه همراه با مثالهاي متعدد.  چند  عدد کتاب الکترونیکی  روی هر آلبوم قرار داده شده است. کتب  به زبان خارجی مقصد بوده و کلیه مکالماتی که در فایل های صوتی به زبان خارجی مربوطه ارائه می شود به صورت مرتب و منظم آورده شده  است. کتب  ترجمه سطر به سطر و کلمه به کلمه کتاب اول به زبان فارسی است. در نتیجه شما برای هر زبان هم کتاب اصلی مکالمات را در اختیار دارید و هم کتاب ترجمه فارسی دقیق و جمله به جمله آن را .  این کتاب ها به فرمت پی دی اف  آکروبات بوده و نرم افزارهای مورد نیازبرای مشاهده  نیز در داخل آلبوم ها قرار داده شده اند. 

*آموزش مقدماتي و متوسط زبان انگليسي  *  آموزش درك مطلب زبان انگليسي * آموزش گرامر زبان انگليسي به زبان ساده * آموزش آسان مكالمه زبان انگليسي * آموزش زبان بصورت صوتي و تصويري . * آموزش زبان انگليسي با كمترين هزينه و كمترين صرف زمان ازمبتدي تا متوسط براي همه . * خودآموز زبان انگليسي به زبان ساده. بعلاوه آموزش مكالمات عمومي و كاربردي براي مكانها و موقعيتهاي مختلف به همراه متن انگليسي و ترجمه فارسي.

 آموزش آسان انگليسي    در هشت سي دي    كد: S 131 

   هزينه    28000  تومان